Wyposażenie łazienek

Kierujemy naszą ofertę zarówno do tych Klientów, którzy jedynie chcą unowocześnić dotychczasowe wyposażenie łazienki lub wymienić część ceramiki sanitarnej, jak również do tych, którzy planują przeprowadzić gruntowny remont i zaaranżować całość od podstaw.

 

W naszym asortymencie znajdują się zarówno pojedyncze sztuki wyposażenia jak i gotowe zestawy mebli – te drugie szczególnie polecamy osobom, które nie czują się dostatecznie pewnie lub po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu, aby samodzielnie skompletować armaturę spośród wielu dostępnych modeli wanien, kabin prysznicowych oraz baterii, które są obecnie dostępne na rynku.

 

Proponujemy naszym Klientom elementy wyposażenia w następujących kategoriach:

  • meble do łazienki,
  • wanny,
  • kabiny prysznicowe,
  • ceramika sanitarna.

 

Eleganckie rozwiązania na lata


Produkty takie jak wanny czy kabiny prysznicowe kupujemy z myślą, że będą nam służyć przez wiele lat. Dlatego też współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami, którzy wykorzystują w swoich produktach materiały oferujące ponadprzeciętną odporność na warunki, jakie zazwyczaj panują w łazience. Przede wszystkim chodzi oczywiście o bardzo wysoką wilgoć panującą w powietrzu oraz parę wodną, która osadza się na meblach. Wśród polecanych materiałów wymienić można przede wszystkim mosiądz, ceramikę oraz wysokiej jakości chromowaną stal. Dużą zaletą tych surowców są również bardzo wysokie walory estetyczne. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w niebanalnych aranżacjach o zarówno klasycznym jak i bardziej nowoczesnym sznycie.

 

W naszym salonie znajdziecie Państwo wyposażenie, które pozwoli wam zbudować idealną strefę kąpieli. Kompleksowo, od podstaw. Posiadamy w ofercie wyłącznie sprzęt najwyższej jakości zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wielokrotne doświadczenie i współpraca z najlepszymi fachowcami w branży pozwalają nam zapewnić 100% satysfakcję naszym klientom. Od etapu projektowania, przez dobór wyposażenia, po wykonawstwo. 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania