Ceramika i meble łazienkowe

Nasz asortyment zawiera meble łazienkowe wykonane przez sprawdzonych producentów o ugruntowanej renomie zarówno na polskim rynku jak i zagranicznym.

 

Kierujemy naszą ofertę zarówno do Klientów, którzy planują nieznacznie odświeżyć pomieszczenie, a także do tych, którzy chcieliby lepiej zagospodarować dostępne miejsce i uzyskać więcej przestrzeni na swoje kosmetyki lub chemię gospodarczą, która ma być pod ręką.

Producenci, z którymi współpracujemy, wykorzystują w swojej pracy wyłącznie takie materiały, które są w stanie znieść warunki występujące w łazience jak np. okazjonalne zachlapania, wysoką wilgoć powietrza oraz kontakt z silnymi substancjami czyszczącymi. Kupione u nas wyposażenie będzie nie tylko pięknie się prezentować, lecz także wytrzyma wiele lat w doskonałym stanie.

Proponujemy również gotowe zestawy meblowe do łazienki. Polecamy taką opcję zwłaszcza osobom, które nie mają czasu na samodzielne opracowanie aranżacji lub trudno jest im stworzyć zadowalający zestaw spośród produktów dostępnych na rynku.

 

Dobrze wykonana ceramika spaja każdą łazienkę w nierozerwalną całość. Umywalka musi nie tylko dobrze wyglądać i pasować do wnętrza - musi być też trwała i przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. To samo dotyczy toalety i bidetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy, trwałe i niezawodne umywalki, toalety i bidety najlepszych światowych i krajowych marek.

DURAVIT

 

Choć żyjemy w erze zaawansowanych technologii i automatyzacji, to jeśli chodzi o produkty, ich design, funkcjonalność i jakość nadal zależą od ludzkich umiejętności.  Duravit nieustannie dokłada wszelkich starań aby zapewnić wysokie standardy. Odnosi się to do produkcji ceramiki, jak również do wszystkich innych obszarów produkcyjnych w Duravit.

EXCELLENT


Jesteśmy autoryzowanym studiem firmy Excellent. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie znajdziecie Państwo ekspozycję ceramiki firmy Excellent i nie tylko.

DEANTE


Bogactwo kolekcji kuchennych i łazienkowych Deante daje pewność, że poszczególne elementy wyposażenia będą ze sobą doskonale współgrały. Nasze produkty powstają we współpracy z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami.

Pokoje kąpielowe, łazienki o dużych jak i małych powierzchniach można urządzić bardzo komfortowo i przytulnie. Jako miejsce intymne we wnętrzu każdego domu łazienka wymaga właściwego projektu. Meble łazienkowe mogą być nie tylko funkcjonalne ale i dekoracyjne. Proponujemy Państwu nasze zestawy meblowe, które doskonale wkomponują się w nawet  małą łazienkę. Utrzymane w szerokiej gamie kolorystycznej zestawy umożliwiają dogodne dla Państwa aranżacje.

DEVO

 

Duża wilgotność powietrza, kontakt z wodą i środkami chemicznymi sprawiają, że materiały używane w meblach łazienkowych muszą spełniać wysokie wymagania.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania