Ceramika i meble łazienkowe

Dobrze wykonana ceramika spaja każdą łazienkę w nierozerwalną całość. Umywalka musi nie tylko dobrze wyglądać i pasować do wnętrza - musi być też trwała i przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. To samo dotyczy toalety i bidetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy, trwałe i niezawodne umywalki, toalety i bidety najlepszych światowych i krajowych marek.

DURAVIT

 

Choć żyjemy w erze zaawansowanych technologii i automatyzacji, to jeśli chodzi o produkty, ich design, funkcjonalność i jakość nadal zależą od ludzkich umiejętności.  Duravit nieustannie dokłada wszelkich starań aby zapewnić wysokie standardy. Odnosi się to do produkcji ceramiki, jak również do wszystkich innych obszarów produkcyjnych w Duravit.

EXCELLENT


Jesteśmy autoryzowanym studiem firmy Excellent. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie znajdziecie Państwo ekspozycję ceramiki firmy Excellent i nie tylko.

DEANTE


Bogactwo kolekcji kuchennych i łazienkowych Deante daje pewność, że poszczególne elementy wyposażenia będą ze sobą doskonale współgrały. Nasze produkty powstają we współpracy z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami.

Pokoje kąpielowe, łazienki o dużych jak i małych powierzchniach można urządzić bardzo komfortowo i przytulnie. Jako miejsce intymne we wnętrzu każdego domu łazienka wymaga właściwego projektu. Meble łazienkowe mogą być nie tylko funkcjonalne ale i dekoracyjne. Proponujemy Państwu nasze zestawy meblowe, które doskonale wkomponują się w nawet  małą łazienkę. Utrzymane w szerokiej gamie kolorystycznej zestawy umożliwiają dogodne dla Państwa aranżacje.

DEVO

 

Duża wilgotność powietrza, kontakt z wodą i środkami chemicznymi sprawiają, że materiały używane w meblach łazienkowych muszą spełniać wysokie wymagania.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania