Kabiny prysznicowe

Planujesz remont łazienki lub zamierzasz ją jedynie nieznacznie odświeżyć? Razem z nami zadbaj o to, aby Twój prysznic był dopasowany nie tylko do łazienki, lecz przede wszystkim do Ciebie! Połącz komfort i estetykę razem z naszymi produktami.

 

Proponujemy naszym Klientom klasyczne kabiny prysznicowe do łazienki utrzymane w tradycyjnych kształtach – znajdą Państwo u nas prostokątne oraz zaokrąglone modele, które z łatwością wpasują się zarówno do większych jak i mniejszych łazienek. W dużych pomieszczeniach okazale będą się prezentować niezależne kabiny prysznicowe wyposażone w cztery ścianki, podczas gdy na mniejszych metrażach, występujących np. w blokach, świetnie nadadzą się półokrągłe modele zajmujące znacznie mniej miejsca.

Możliwości aranżacji są jednak znacznie większe, niż by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka, a klasyczne rozwiązania nie są jedyną opcją przy aranżacji wnętrza. Oferujemy również wyjątkowe kabiny na zamówienie o nieregularnych kształtach – na popularności zyskują pięciokątne, asymetryczne, a nawet faliste formy.

 

 

Studio kabin Radeway. Największa ekspozycja w Łodzi. Kabiny klasyczne na brodziku, na posadzce, walk-in.

Prowadzimy również sprzedaż kabin na indywidualne zamówienie.

RADAWAY STUDIO

 

Zapraszamy do naszego salonu z największą ekspozycją produktów firmy Radaway w regionie łódzkim.  Kabiny prysznicowe półokrągłe, kwadratowe, czy jakiekolwiek inne ze znajdujących się w naszej ofercie, wyprodukowane są według najwyższych europejskich standardów. W naszym salonie oferujemy produky firmy Radaway w najkorzystniejszych cenach na rynku!  

EXCELLENT STUDIO

 

Bogata oferta kabin prysznicowych. Wybór rozmiarów, kolorów i fasonów! Najwyższa jakość, krótkie terminy realizacji zamówień. Profesjonalny montaż i doradztwo. 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania