Armatura łazienkowa

Projektując naszą własną strefę kąpieli oraz relaksu, powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę, jaka armatura łazienkowa będzie najlepiej pasować.

 

To, na jakie wyposażenie się zdecydujemy, ma oczywiście znaczenie estetyczne – chcemy, żeby wszystkie elementy wyposażenia razem tworzyły harmonijną całość sprzyjającą relaksowi oraz pasowały do siebie wizualnie. Dlatego też wielu klientów szczególną wagę przywiązuje do baterii, która stanowi niemalże zwieńczenie całej aranżacji.

Nie zapominajmy też o tym, żeby wszystkie części armatury były także proporcjonalne wobec siebie i kompatybilne pod względem montażu. Pamiętajmy jednak zwłaszcza o tym, żeby całość była ergonomiczna przede wszystkim dla nas i dla naszej rodziny – zadbajmy o dobre rozmieszczenie elementów i ich właściwą wysokość, żeby każdy mógł mieć swobodny dostęp do baterii oraz innych akcesoriów.

 

Elegancka i funkcjonalna armatura łazienkowa

Dostępne u nas wyposażenie oferuje pełną swobodę aranżacji. Współpracujemy z producentami stawiającymi przede wszystkim na przykuwający oko, niebanalny design . Zarazem jednak baterie łazienkowe, które Państwu oferujemy, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów takich jak choćby mosiądz, ceramika oraz wyjątkowo odporna nierdzewna stal chromowana.

EXCELLENT

 

Wizytówką firmy są produkty funkcjonalne, wygodne, o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie. Excellent szczególną uwagę przywiązuje do jakości materiałów i sprawdzonych podzespołów, stąd szybko zyskał opinię firmy niezawodnej i sprawdzonej. 

ART PLATINO

 

Zapraszamy do naszego salonu, na największą ekspozycję w Łodzi.  Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży.

DEANTE

 

Firma od prawie 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe i kuchenne oraz eksportuje je do blisko 50 krajów na świecie.  Dziś mieszkańcy milionów domów i mieszkań rozpoczynają swój dzień od odkręcenia wody w baterii Deante. Tak dynamiczny rozwój polskiej firmy jest możliwy dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów, inspirującego wzornictwa, dbałości o klienta i rzetelności.

TRES

 

Kompletny asoryment  Tres może dostosować się do potrzeb najbardziej wymagającego konsumenta.  Estetyka i komfort oraz wysoki stopień technologii to najwyższe priorytety firmy, a zarazem optymalne rozwiązanie dla nowych tendencji w świecie kuchniii łazienek.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania