Łazienka to przestrzeń, w której zaczynasz i kończysz dzień. Bez względu na jej wielkość i kształt nasi handlowcy i projektanci tworzą rozwiązania, które pozwolą Ci wyrazić Twój niepowtarzalny styl zachowując jednocześnie wygodę i funkcjonalność. Szczególne dla nas miejsce zajmuje w niej Twoja STREFA KĄPIELI.

To w niej przecież każdego ranka nabierasz energii by pokonać trudy dnia, a wieczorem zażywasz, relaksującej kąpieli by odpocząć. Dlatego nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby towary oferowane przez STREFĘ KĄPIELI spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów, łącząc nowatorskie pomysły z pięknem form, były zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi i jak najlepiej spełniały swoje funkcje.

Łącząc nowatorskie pomysły z pięknem form, tworzymy wyjątkowe, estetyczne i praktyczne łazienki. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych klientów oferujemy mozliwość optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni sprawiając, by poruszanie się i korzystanie z łazienki było zawsze przyjemnością.

Chcemy, aby Twoja łazienka była wyjątkowa i pełna rozwiązań bezpiecznych dla Ciebie i Twych pociech, dlatego STREFA KĄPIELI dba o wysoką jakość oferowanych towarów pamiętając przy tym o korzystnym stosunku jakości do ceny.

STREFA KĄPIELI

Zapraszamy do naszego salonu w Łodzi. Inflancka 72 - sprawdź nas!

Polityka jakości

Jakość i zadowolenie klienta to nasze priorytety. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej klasy, spełniające wyśrubowane normy. Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najlepsze marki. Sprawdź nas!

Szeroki Wybór

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów, które sprawią, że Wasz łazienka stanie się nie tylko piękna, ale także niezwykle użyteczna. Większość rzeczy można obejrzeć na miejscu – jeśli czegoś nie mamyto na pewno jesteśmy w stanie sprowadzić w krótkim terminie.

Instalatorzy

Poza zakupem niezbędnych rzeczy możecie Państwo także liczyć na doradztwo z naszej strony. Ponadto współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się instalacją zakupionego u nas sprzętu, jak również kompleksowymi remontami łazienek.